1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Katarzynę Sieneńską dziewicę i doktora Kościoła , Atanazego biskupa i doktora Kościoła , Floriana męczennika , przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski .

2. We wtorek o godzinie 16.00 w kościele próba komunijna dzieci klas 3 .

3. W środę 1 maja rozpoczynamy nabożeństwo majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny . W tygodniu nabożeństwo po pierwszej mszy świętej , w niedzielę o godzinie 15.45 .

4 . W czwartek od godziny 10.00 odwiedziny chorych . Od godziny 16.30 spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca .

5. W piątek uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski . Msze święte jak w niedzielę .

6. W sobotę o godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I Soboty miesiąca , po niej nabożeństwo eucharystyczne . O godzinie 19.00 msza święta polowa dla mieszkańców Dębiny i Skaleńca .

7. Zachęcamy do nabywania dekoracji na czas nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w naszej Parafii . Obraz Matki Bożej Częstochowskiej będzie w naszym kościele 23 maja . O godzinie 17.00 przy remizie OSP w Osjakowie nastąpi przekazanie Obrazu . Dla podkreślenia rangi tej uroczystości do udziału w procesji do kościoła zapraszamy Druhów Strażaków poszczególnych jednostek , panie z Kół Różańcowych , panie z Kół Gospodyń Wiejskich ubrane w stroje regionalne , asystę do chorągwi i feretronu , dzieci komunijne , służbę liturgiczną . Na trasie procesji prosimy o udekorowanie domów , okien w emblematy maryjne . Obraz w kościele będzie do piątku do godziny 16.00 .

8. Wyjazd na wycieczkę w Beskidy w środę 1 maja . Zbiórka przed kościołem o godzinie 6.45 .

9. Stowarzyszenie Cyklistów „ Kółeczko”w Osjakowie zaprasza chętnych na wyprawę rowerową na Jasną Górę w dniach 5 – 7 lipca . Zapisy u pani Krystyna Korytek . Informacja w gablocie .

10. Starosta Wieluński oraz Burmistrz Miasta i Gminy Osjaków serdecznie zapraszają na Piknik Patriotyczny 1 maja godzina 15.00 . Spotkanie przy altanie GOKU .

11. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w czwartek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Dębiny i Skaleńca rodziny : Warzycha , Marczak , Podgórniak , Gralińscy , Reteccy , Adamczyk , Gruszczyńscy , Reteccy , Maruszewscy .

12. Zachęcamy do nabywania tygodnika katolickiego Niedziela” , kwartalnika" Magazyn". Taca inwestycyjna wyniosła 3600 złotych „ Bóg zapłać”.

13. Wszystkim jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili Goście radosnej i rodzinnej niedzieli.