1. Dzisiaj „ Dzień Papieski”. Przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na stypendia naukowe dla zdolnej młodzieży z rodzin ubogich.

2. W tym tygodniu wspominamy świętych : Teresę od Jezusa, Jadwigę Śląską, Ignacego Antiocheńskiego, Łukasza Ewangelistę. Przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

3. We wtorek uroczystość odpustowa ku czci Patronki świętej Jadwigi Śląskiej.

Msze święte o godzinie 8 i 18 suma odpustowa , którą odprawi i kazanie wygłosi ks. Paweł Wróbel diecezjalny wizytator katechetyczny.

4. W imieniu ks. Rektora Wyższego Seminarium Duchownego w Częstochowie dziękujemy za złożone dary płodów rolnych i ofiary pieniężne na rzecz seminarium. Dary i ofiary złożyli mieszkańcy : Strobina, Kuźnicy Strobińskiej, Raduczyc, Józefiny, Felinowa, Gabrielowa, Raduckiego Folwarku, Kolonii Raduckiej, Zofii.

5. W październiku przyjmujemy wypominki za zmarłych : roczne 40 zł., półroczne 20 zł., oktawalne 10 zł., jednorazowe ofiara dobrowolna. Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych a modlitwa niech będzie wyrazem miłości i wdzięczności.

6. W następną niedzielę taca inwestycyjna. Po mszy świętej o godzinie 12 katecheza dla kandydatów do bierzmowania, grupa starsza.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Raduczyc rodziny : Jasiccy, Grabarczyk, Graczyk, Urbański, Podgórniak, Bator, , Stanek, Czyż.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli o błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.